KAYDIR
Image
Site Yükleniyor...
Sosyal Medya

Hizmetlerimiz

Web Tasarım Çözümleri

Web Tasarım Çözümleri


Wen Ajans olarak, doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web siteleri hazırlıyoruz. Bu noktada bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.


Sanal dünyada firmanızı doğru temsil etmenin en önemli kısmı, tasarım ve görselliktir. Bu sebeple tasarım konusunu amatör ellere bırakamazsınız. Çünkü internet siteniz web dünyasında sürekli müşteri bulabileceğiniz kurumsal kimliğinizdir. Bu yüzden internet sitenizin her zaman en son teknolojiyle uyumlu olması gerekmektedir.

Web Yazılım Çözümleri


Yoğun iş temposunun hâkim olduğu bir ortamda, işlerinizin daha hızlı ve pratik bir şekilde halledilmesini, gerekli analizlerin raporların kayıtlar halinde tutulmasını talep edebilirsiniz.

Bu aşamada Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınız için beklentilerin ötesinde özel yazılımlar tasarlayıp, bilişim çağına yakışır şekilde işlerinizin daha hızlı ve pratik bir şekilde işleyebilmesini sağlıyoruz.

Wen Ajans ihtiyaçlarınızı ve bir yazılımdan olan beklentilerinizi analiz ediyor, bu ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en stabil şekilde nasıl yapabileceğiniz üzerine sizlere en uygun web yazılımını üretiyoruz.

Web Yazılım Çözümleri
Logo Kurumsal Kimlik

Logo Kurumsal Kimlik


Markalara Kurumsal Kimlik oluşturulması, bir takım aşamaları olan, ciddi ve sistemli çalışmalar gerektiren süreçlerden geçer.


Kurumsal kimliğin görsel süreci, markaya özel olarak hazırlanan logo tasarımı ile başlamaktadır. Logo, işin temel yapı taşı olmasının yanı sıra, geriden gelecek olan tüm çalışmalarında ana çizgisini oluşturacaktır. Logo tasarımı; içeriğinde, markaların hedefleri, öne çıkan özellikleri, hitap edeceği kitleler, pazarlama stratejiler vs… gibi geniş anlamlar barındırabilir.

Sosyal Medya Danışmanlığı


Sektörünüze ve Markanıza Özel Strateji Geliştirme
Markanızın hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; markanıza benzer sektörlerin ve firmaların analizini yaparız

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek markanızın hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısaca markanızın sosyal medya kimliğini oluştururuz.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Kurumsal E-Posta Çözümleri

Kurumsal E-Posta Çözümleri


Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.


Wen Ajans olarak hem kurumsal e-posta sistemlerinizin oluşturulmasına, hem de çalışanlarınızın her birisinin bu adreslerden edinerek, toplu mail kanallarına kendilerini açk hale getirmelerine imkan sağlamaktayız. Şirketlere, büyüklükleri fark etmeksizin profesyonel bir şekilde sağladığımız mail hizmeti, en son güvenlik sertifikalarına sahip ve sürekli kendini olası sorunlara ve tehlikelere karşı güncelleyen bir yapıya sahiptir.

İnternet Reklamları


Günümüzde günden güne hızla artarak çoğalan internet kullanımı ile birden fazla içerik ortaya çıkmaya başlamıştır. Önceden sadece gazete, dergi, tv, ve radyodan reklamlar verilirken, artık gelişen çağımız sayesinde internetten de dilediğiniz kadar reklam yayınlatabilirsiniz. Artık internet reklamlarına daha çok rağbet gösterilmektedir. Tv, radyo eskisi gibi çok kullanılmamakta olup artık günün çoğunu internette geçirenler için internet reklamları, daha faydalı olup çok fazla kişiye ulaştırabiliyoruz. Küçüğünden büyüğüne pek çok kişinin aktif olarak kullandığı internet reklamlarını veren firmanın istediği hedefe ulaşması için mükemmel bir tercihtir. Verilen anahtar kelimeler sayesinde internet kullanıcılarının kısa sürede aradıkları bilgiye ulaşmalarını sağlamaktayız.

İnternet Reklamları

Proje Aşamaları

01
Strateji

Gerçekte neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Sizin için yapacağımız ihtiyaç analizinin sonucunda bütçenize en uygun web tasarım / yazılım hizmeti sağlanır.

02
Tasarım

Müşterilerinize güven veren, kaliteli, gerçek ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun web tasarım ile piyasada güvenirliliğinizi arttırın.

03
Geliştirme

Size özel yazdığımız yazılım ile Türkiye'nin en hızlı açılan web sitesine sahip olma ayrıcalığına sahip olun.

04
Destek

Her zaman ulaşıp danışabileceğiniz, olası yaşanabilecek durumlarda hızlı çözüm üreten ve sizi gerçekten düşünen bir ekiple çalışın.

Web Tasarım Çözümleri
Web Çözümleri
 • Web Tasarımı
 • Mobil Web Sitesi Tasarımı
 • SEO Hizmetleri
 • Hosting Hizmetleri
Image
Yazılım Geliştirme
 • Android Mobil Uygulama
 • IOS Mobil Uygulama
 • Özel Yazılımlar
 • E-Ticaret Yazılımları
Image
Dijital Pazarlama
 • Logo & Kurumsal Kimlik
 • Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Video & Fotoğraf
 • İnternet Reklamları

İş Ortaklarımız

Web tasarım, web tabanlı yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google Adwords reklamları çalışmalarında bize güvenen müşterilerimizden bazıları.

Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde çalıştığımız firmalar kendi alanlarında başarı göstererek lider konum yükselmiş ve sektörde fark oluşturarak geniş kitlelere ulaşmayı başarmışlardır.

Firmamızı yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz referanslarımızı inceleyebilir ve çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image