Kurumlara Özel Yazılım Geliştirme Kapak Resmi

Kurumlara Özel Yazılım Geliştirme

Anasayfa | Kurumlara Özel Yazılım Geliştirme

Biz Sizi Arayalım

0216 606 53 56

Size Özel
Tasarlıyor,
Kodluyoruz.

Teknolojinin iş yaşamına etkileri ve günümüz koşulları yazılım gereksinimlerini arttırmıştır. Çünkü firmalar küresel rekabette var olabilmek adına maliyetlerini düşürüp süreçlerini kontrol altına alabilmek için kendi iş süreçlerine özel yazılımlar geliştirmek istemektedir. Bu yazılımların firmalara özel olması artık bir ayrıcalıktır. Her firmanın bulunduğu sektöre veya yapmış olduğu işe göre farklı bir çalışma şekli ve kendine özel işleyen süreçleri bulunmaktadır.

Özel Yazılım Geliştirme hizmetimiz, müşterinin isteği üzerine, faaliyetleri ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğu özel yazılım ihtiyacını karşılamak üzere; ön analiz, detay analiz ve analiz raporu çalışmalarının paralelinde geliştirme ve uygulama süreçlerini içerir. Müşterinin talep etmesi durumunda, gerek danışmanlık hizmetiyle gerekse yazılım geliştirme grubuna doğrudan katılmak suretiyle özel yazılım geliştirme sürecinde yer alabilir.

Kurumlara Özel Yazılım Geliştirme

Analiz ve projelendirme

Analiz ve projelendirme

Özel istek ve hedefler dinlenerek işin, sektörün varsa aksayan sistemin analizi yapılarak konu ile ilgili dokümanın oluşturulması ve yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ve iş planının oluşturulması sürecidir.

Geliştirme

Geliştirme

Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için mimari dizayn yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur. Kullanıcı ve yönetici arayüzleri tasarımları hazırlanır.

Test/Sınama

Test/Sınama

Örnek uygulama için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırıldığı, kullanıcı ve yönetici testleri gerçekleştirilerek edinilen tüm verilerin raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en mükemmel sonuç elde edilinceye kadar test sürecine devam edilir.

Uyarlama

Uyarlama

Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama, en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hâle getirilir. Sistem kullanım eğitimi verilir. Hazır olan çalışma, kurulumu yapılmak üzere müşteriye entegre edecek ekibimize teslim edilir.

Test ve Yayınlama

Test ve Yayınlama

Beta testlerimizi yapıp, uygulamayı hatalardan arındırıyoruz ve kullanılabilirliği geliştiriyoruz. Son onaydan sonra uygulama IOS Market'e yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur.

Aklınızda bir kurumsal yazılım geliştirme projeniz mi var?